د. آوریل 22nd, 2024

گمانه زنی ها از احتمال انتصاب هاشمی به عنوان  معاونت عمرانی استانداری هرمزگان 

در روزهای اخیر، نام‌های متعددی برای تصدی پست معاونت عمرانی استانداری هرمزگان مطرح شده است. با توجه به موقعیت فعلی، به نظر می‌رسد “سید فخرالدین هاشمی” نسبت به سایر گزینه‌ها احتمال بیشتری برای انتخاب دارد.

با رفتن “رضا مدرس” از معاونت عمرانی استانداری هرمزگان به سازمان انرژی اتمی، نیاز به انتخاب یک فرد جایگزین پیش آمده است و این امر منجر به بحث و بررسی‌های بیشتری درباره‌ی انتخاب مناسب فرد جایگزین شده است.

بین افرادی که در نظر گرفته شده‌اند، “فؤاد مرادزاده” فرماندار فعلی بندرلنگه، “آرش رضایی” مدیرکل سابق راه و شهرسازی، و “محمد مرودی” فرماندار فعلی بندرعباس قرار دارند. با این حال، به نظر می‌رسد “سید فخرالدین هاشمی” مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان بیشترین شانس را دارد و لازم است منتظر بمانیم تا نتیجه مذاکرات با او بیشتر روشن شود و ببینیم آیا هاشمی این پیشنهاد را قبول می‌کند یا خیر.

در شرایطی که “مهدی دوستی” نشان داده است که تمایل کمتری به مشارکت معاونان در امور دارد و ترجیح می‌دهد که کارها را به صورت شخصی پیگیری و اجرا کند، ورود هر فردی به سمت معاونت ممکن است تردید و شکوهایی را در ذهن هاشمی ایجاد کند.

با این حال، به نظر می‌رسد هاشمی احتمالاً تمایل دارد  به عنوان نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ظاهر شود و استعفایش از مدیرکلی نوسازی مدارس هرمزگان نیز به این تمایل بی‌ربط مربوط نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *