ج. آوریل 19th, 2024

پرونده‌های مالیاتی شرکت‌های محدوده اداره بنادر، در هرمزگان بررسی می‌شود

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: با ابلاغ بخشنامه سازمان امور مالیاتی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه امسال پرونده مالیاتی اشخاص حقوقی از جمله اداره بنادر و دریانوردی که در چند استان فعالیت اقتصادی دارند در استانی که فعالیت بیشتری دارند، رسیدگی می‌شود.

به گزارش جرون ،شاکر رضا مریدی صبح امروز(۲۸ اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، افزود: با اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم کلیه افراد حقوقی باید مالیات خود را در محل فعالیت خود پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: پرونده مالیاتی اداره بندر شهید رجایی در تهران است و پرونده‌های مالیاتی سایر شرکت‌هایی که در محدوده اداره بنادر فعالیت دارند، در هرمزگان بررسی می‌شود.

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان در خصوص میزان مالیات پرداختی شرکت‌های استان در تهران خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه اظهارنامه در تهران پرداخت می‌شود میزان مالیات پرداختی برای ما قابل دسترسی نیست.

مریدی با بیان اینکه مکاتبات برای پرداخت مالیات شرکت‌ها در استان انجام شده است، اضافه کرد: با ابلاغ بخشنامه سازمان امور مالیاتی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه امسال پرونده مالیاتی اشخاص حقوقی از جمله اداره بنادر و دریانوردی که در چند استان فعالیت اقتصادی دارند در استانی که فعالیت بیشتری دارند، رسیدگی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *