د. آوریل 22nd, 2024

پاکبان خدوم بندرعباس در حین خدمت به شهادت رسید

علی اسماعیلی، پاکبان شهرداری بندرعباس، در حین انجام وظیفه‌اش در خیابان‌های این شهر، در اثر برخورد با یک خودرو جان خود را از دست داد. شهردار بندرعباس این حادثه را دلخراش و مظلومانه خواند و با خانواده مرحوم همدردی کرد.

این حادثه در روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در خیابان شهید نوروزی بندرعباس رخ داد. علی اسماعیلی، ۳۵ ساله، که سال‌هاست به عنوان پاکبان در شهرداری بندرعباس مشغول به کار بود، در حال جمع‌آوری زباله‌های پراکنده در خیابان بود که یک خودرو با سرعت زیاد به او برخورد کرد و جانش را گرفت.

شهردار بندرعباس، مهدی نوبانی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، از فوت علی اسماعیلی به عنوان یک شهیدگونه یاد کرد و گفت: “این همکار عزیزمان با تلاش و کوشش شبانه روزی خود، خدمات صادقانه‌ای به شهروندان این شهر ارائه می‌کرد. ما از دست دادن این پاکبان خدوم بسیار متاثر و متاسف هستیم.”

وی همچنین با تسلیت به خانواده محترم مرحوم، عنوان کرد: “شغل پاکبانی یک شغل با شرافت و احترام است که نقش مهمی در سلامت و زیبایی شهر دارد. مجموعه شهرداری بندرعباس همواره در کنار خانواده‌ای که فرزندش را در راه خدمت به جامعه از دست داده است، قرار خواهد گرفت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *