د. آوریل 22nd, 2024

وزیر راه و شهرسازی وارد هرمزگان شد

صبح امروز با استقبال رسمی استاندار هرمزگان، وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید و بهره برداری از طرح‌های مختلف از طریق فرودگاه بندرلنگه وارد هرمزگان شد.

مهرداد بذرپاش در بدو ورود به فرودگاه بندرلنگه در تشریح هدف از سفر به هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز توفیقی شد خدمت مردم هرمزگان برسیم و قرار است در این سفر چند طرح مهم در حوزه بندری، راه‌های مواصلاتی و نهضت ملی مسکن و حوزه فرودگاه‌ها به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: بندرگاه بندرخمیر تکمیل شده و افتتاح می‌شود چند بخش طرح توسعه بندر شهید رجایی نیز آماده شده و علاوه بر بازدید از این بندر مهم، شاهد افتتاح این بخش‌ها نیز خواهیم بود.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: چند سیستم کمک ناوبری در فرودگاه‌های بندرلنگه و بندرعباس به ناوگان اضافه می‌شود که به امنیت پرواز و سهولت نشست و برخواست هواپیما کمک خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در حوزه نهضت ملی مسکن در هرمزگان با همت استاندار هرمزگان کارهای خوبی صورت گرفته که حدود 800 واحد امروز به بهره برداری می‌رسد چند طرح توسعه در حوزه مسکن داریم الحاق زمین به محدوده خواهیم داشت و مشکلات حوزه مسکن استان با تشکیل شورای مسکن بررسی و برای آن تصمیم گیری می‌شود.

بذرپاش عنوان کرد: حدود هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه راهداری خواهیم داشت، هرمزگان راه‌های اصلی و فرعی زیادی دارد که برای راه‌های روستایی، اصلاح و روکش معابر، رفع نقاط خطر و روشنایی راه‌ها این اعتبار در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *