د. آوریل 22nd, 2024

نجات جوان حبس شده بین دو مجتمع

به گزارش جرون ،مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از نجات معجزه آسای جوان ۳۳ ساله محبوس شده در بین دو مجتمع مسکونی خبرداد.

فرجام دانش در گفت و گو با خبرنگاران، در تشریح این خبر افزود: روز گذشته(۱۵ دی ماه) در حادثه ای معجزه آسا نیروهای خادم و بی ادعای آتش نشانی بندرعباس جوان۳۳ ساله ای را از مرگ حتمی نجات دادند.

وی با بیان اینکه ساعت ۱۳:۵۷ دقیقه گزارش سقوط از ارتفاع در ساختمان ۶ طبقه ای به مرکز ۱۲۵ آتش نشانی بندرعباس اعلام شد و این جوان ۳۳ ساله بین دیوار دو مجتمع حبس شده بود، اظهار کرد: با تلاش نیروهای امدادی و حضور به موقع در کمتر از ۹ دقیقه عملیات نجات و امداد به خوبی انجام شد.

دانش با اشاره به اینکه فرد محبوس شده در ساعت ۱۴:۴۳ نیز نجات یافت، خاطرنشان کرد: به واقع این عملیات از جمله اقدامات نجات آسایی بود که در صورت عدم حضور به موقع ممکن بود حادثه ناگواری صورت بگیرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس در پایان از شهروندان خواست علاوه بر رعایت نکات ایمنی نسبت به حضور و رفت و آمد در مناطق پرخطر یا امکان حادثه نیز مراقبت ها و هشدارهای ایمنی را سرلوحه کار قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *