د. آوریل 22nd, 2024

ممنوع شدن ورود خودرو به ساحل سورو در ایام نوروز

شهردار بندرعباس گفت: در ایام نوروز تردد خوردروها در ساحل سورو ممنوع خواهد بود و بر این امر نظارت ویژه ای دستور کار قرار خواهیم داد.

به گزارش جرون ،مهدی نوبانی صبح امروز (۸ اسفندماه) در سی امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس، افزود: ستادهای اسکان در ایام نوروز در مناطق چهارگانه شهرداری بندرعباس فعال هستند و در حال برنامه ریزی مناسب برای میزبانی از گردشگران نوروزی هستیم.

وی با بیان اینکه دیوار نگاره‌های نقاشی در ایام نوروز در سطح شهر اکران می‌شوند، اظهار کرد: دستفروشان در ایام نوروز ساماندهی می شوند تا علاوه بر ساماندهی جلوه های بصری شهری، آسیبی به فعالیت دستفروشان وارد نشود.

نوبانی با اشاره به اینکه ساحل روب برای نظافت و پاکسازی ساحل خریداری شده و تا قبل از عید فعال خواهد شد، خاطرنشان کرد: بروشور نقشه راهنما برای مهمانان تهیه شده و در اختیار مهمانان نوروزی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه امنیت و کنترل ترافیک در ایام نوروز با همکاری پلیس برقرار خواهد شد، اظهار کرد: در ایام نوروز تردد خوردروها در ساحل سورو ممنوع خواهد بود و بر این امر نظارت ویژه ای دستور کار قرار خواهیم داد.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه گل‌های فصلی برای استقبال از بهار در مناطق چهارگانه شهرداری کاشته شده است، عنوان کرد: عکس های هنرمندان مطرح و به نام استان هرمزگان در ایام نوروز در سطح شهر اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *