ج. آوریل 19th, 2024

مزایده ۲۸۵ دستگاه وسیله نقلیه توقیفی در پرونده‌های مواد مخدر هرمزگان

به گزارش جرون رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد که مزایده شماره ۶۳ برای فروش ۲۸۵ دستگاه وسیله نقلیه توقیفی در پرونده‌های مواد مخدر این استان امروز (۱۶ اردیبهشت) برگزار می‌شود.

مجتبی قهرمانی گفت: این مزایده با هدف جلوگیری از تضییع و تخریب اموال توقیفی و طبق دستور رئیس قوه قضاییه و نامه دادستان کل کشور در راستای اجرای قانون مجازات اسلامی و شیوه نامه ابلاغی صورت می‌گیرد.

وی افزود: در این مزایده که تحت نظارت دادستان عمومی و انقلاب هرمزگان برگزار می‌شود، ۲ فروند لنج، ۱۷۷ دستگاه خودرو، ۲ فروند قایق و ۱۰۴ دستگاه موتورسیکلت به فروش می‌رسند.

قهرمانی تصریح کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده می‌توانند با مراجعه به پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان، از وسایل نقلیه توقیفی بازدید و پیشنهادات خود را ارائه کنند.

وی همچنین گفت: این مزایده پیش از قرار در اسفندماه سال گذشته برگزار شود که به دلایل فنی به تعویق افتاد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان با بیان آمار رتبه نخست استان هرمزگان در ضربه زدن به بنيان‌های اقتصادي قاچاقچيان و مصادره اموال حاصل از پولشويي و تجارت مواد مخدر، تأکید کرد: با توسل به اقدامات پيشگيرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهيم کرد.

لازم به ذکر است ليست وسايل نقليه توقيفي موضوع مزايده شماره ٦٣ شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان و فرم شركت در اين مزايده در سايت ستاد مبارزه با مواد مخدر (صفحه اصلي، بخش مزايده و مناقصه) جهت دريافت شركت كنندگان بارگذاري شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *