ج. آوریل 19th, 2024

محرومیت 12 هزار و 500 دانش‌آموزان هرمزگانی از داشتن گوشی هوشمند و تبلت

به گزارش جرون ،فریدون همتی شامگاه سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش هرمزگان با بیان این که حدود 22 هزار دانش‌آموز در هرمزگان از آموزش مجازی محروم هستند، اظهار داشت: 12 هزار و 500 نفر از این دانش‌آموزان در مناطقی زندگی می‌کنند که دسترسی به اینترنت پرسرعت وجود دارد اما آنان از داشتن گوشی هوشمند و یا تبلت محروم‌اند.

وی با اشاره به روند سریع ایجاد پوشش اینترنت پرسرعت همراه در مناطق مختلف استان، تصریح کرد: برای تأمین این 12هزار و 500 گوشی هوشمند به یک حرکت عمومی از سوی مردم نیاز داریم تا همان‌طور که با مشارکت در تأمین بسته‌های معیشتی در رزمایش همدلی، رونق ویژه‌ای به آن بخشیدند، در این عرصه نیز یک حرکت بزرگ شکل گیرد.

استاندار هرمزگان از خانواده‌هایی که گوشی اضافی در خانه دارند، خواست تا با تحویل آن به آموزش و پرورش در این امر خیر مشارکت کنند.

همتی به توسعه مستمر ظرفیت‌های ارتباطی استان توسط وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات اشاره و عنوان داشت: در این زمینه کارهای بسیار خوبی در هرمزگان صورت گرفته و شاخص دسترسی به اینترنت همراه در استان با سال‌های گذشته قابل قیاس نیست و لذا امکان خوبی در زمینه دسترسی عموم مردم به اینترنت و برنامه‌های شبکه اجتماعی و … فراهم شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *