د. آوریل 22nd, 2024

فرهنگ سالمی فرماندار پارسیان شد

 به گزارش جرون ،علی رئوفی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان در مراسم معارفه فرهنگ سالمی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری پارسیان اظهار کرد: شهرستان پارسیان در استان هرمزگان با عنوان شهرستان نیکوکاران و خیرین به واسطه حضور پررنگ اهالی آن در کارهای عام المنفعه شناخته می شود و مردم شهرستان پارسیان در اجرای طرح‌های عام المنفعه همواره پیشتاز بوده‌اند و نماد اصلی آن مشارکت پررنگ خیرین آن در احداث بیمارستان این شهرستان در دهه ۷۰ می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان پارسیان دارای مردمی پرتلاش است که در بخش های مختلف صید و صیادی، تجارت و کشاورزی این شهرستان فعال هستند و استان هرمزگان و شهرستان پارسیان نسبت به گذشته با تحولات چشمگیر و رو به رشدی همراه بوده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان با بیان اینکه انجام امور با خلوص نیت و گره گشایی از مشکلات مردم باعث ماندگاری خدمات می شود، گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارزی است که کارها را با نیت رضای خداوند متعال انجام می داد و خدمت به مردم و مردم داری مهمترین رسالت مدیران به ویژه فرمانداران در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

در این آیین، فرهنگ سالمی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پارسیان معرفی و از تلاش های مجتبی رضاپور فرماندار سابق این شهرستان، با اهدای لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد. سالمی از پرسنل وزارت دفاع بوده و سابقه مسؤولیت در پست‌های مهم اجرایی مختلفی را در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *