د. آوریل 22nd, 2024

فتح اللهی مدیرعامل منطقه آزاد قشم شد

مدیرعامل جدیدسازمان منطقه آزاد قشم با حضور دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و اقتصادی کشور معرفی شد.

آئین تکریم و معارفه رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم  دقایقی پیش با حضور مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و اقتصادی کشور، استاندار هرمزگان، ائمه جمعه اهل سنت و شیعه، فرماندار، جمعی از مدیران و مردم این جزیره برگزار شد.

به گزارش جرون ،در این آیین افشار فتح اللهی به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم معارفه و از خدمات ۶ ماهه علی درویش پور در این سمت قدردانی شد.

فتح اللهی پیش از این مشاورت و مدیریت کل حوزه وزارت وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز را در زرومه خود دارد.

او همچنین معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاکدشت و معاونت منطقه ویژه اقتصادی استان گیلان بوده است.

فتح اللهی سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت را نیز بر عهده داشته و از نیرو‌های متخصص قرارگاه خاتم الانبیا است که به عنوان یک مدیر صنعتی در سطح استان‌های تهران و البرز شناخته می‌شود.

علی درویش‌پور نیز در ۶ ماه گذشته پس از انتصاب حمیدرضا مومنی به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به سمت رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *