د. آوریل 22nd, 2024

به گزارش جرون ،فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: قریب به ۵۰۰ عدد قلیان جمع آوری شده از سواحل صبح امروز در محل پارک غدیر بندرعباس منهدم شد.

عزیزاله کناری با اشاره به اینکه قلیان های جمع آوری شده از سواحل در راستای کمک به بهبود سلامت جامعه منهدم شد، اظهار کرد: در اجرای مصوبات جلسه مدیریت کرونای استان و شهرستان و همچنین شورای سلامت شهرستان در راستای کمک به ارتقاء شاخص های سلامت جامعه قریب به ۵۰۰ عدد قلیان جمع آوری شده از سواحل صبح امروز در محل پارک غدیر بندرعباس منهدم شد.

فرماندار بندرعباس اظهار کرد: کلیه قلیان فروشان و مغازه های عرضه قلیان موظفند از انجام اقدامات جذاب، نورپردازی و تبلیغات محیطی اطراف مغازه و قرار دادن قلیان در بیرون از مغازه جلوگیری کنند.

وی اضافه کرد: دستگاه های ذیربط موظف هستند در راستای جلوگیری از تبلیغ منکر از این اقدامات برخی از فروشندگان قلیان جلوگیری به عمل آورند و در صورت اسرار برخی از فروشندگان به انجام این کار با متولیان مربوطه برابر قوانین و پیگیری های قضایی در صورت لزوم انجام خواهد شد.

کناری با بیان اینکه با شناختی که از این عزیزان دارم انتظار رعایت این مهم و عدم نیاز به برخورد قهری می بینم، عنوان کرد: عرضه قلیان در سواحل ممنوع است و لذا از همه همشهریان عزیز درخواست می گردد از هرگونه مصرف قلیان در سواحل و در دید عموم چه شخصی و چه عرضه شده در محل خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *