ج. آوریل 19th, 2024

شورای شهر بندرعباس از وضعیت خدمات شهری ناراضی است

سید محمد رضا موسوی، عضو شورای شهر بندرعباس، در جلسه علنی امروز شورای شهر، از وضعیت نامطلوب خدمات شهری در این شهر انتقاد کرد و خواستار تغییر روال و مدیریت بهتر در این حوزه شد. وی همچنین از واگذاری ۱۹۲ واحد مسکونی شهرداری به یک نفر، طرح تحقیق و تفحص خواست.

موسوی در نطق خود با تقدیر از استاندار و معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راه و شهرسازی و معاونت شهرسازی شهرداری بندرعباس در بازنگری طرح تفضیلی کلان شهر بندرعباس بعد از ۳۰ سال، به مشکلات مختلف خدمات شهری در این شهر پرداخت. وی گفت: “معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس بعنوان راهبر اصلی خدمات شهری ۸ ماه است در کماست، چه دلیلی دارد افراد براساس سفارش این و آن در مسندهایی با این اهمیت قرار بگیرند و با آینده شهر و شهروندان بازی کنند.”

وی با اشاره به نابسامانی‌های موجود در حوزه ساماندهی میوه فروشان فصلی، دستفروشان مرکز شهر، نابه سامانی در استقرار دستفروشان در محدوده پیامبر اعظم (ص) و نا مطلوب بودن استقرار بساط های متفرقه در حوزه نوار ساحلی بويژه دخانيات، گفت: “گلایه های بسياري از شهروندان را در اين خصوص داريم و از مجموعه شهرداري در خصوص استانداردهای چندگانه گلايه كنيم و حتما خواهان اين هستيم كه روال تغيير كند و شهر را در اين حوزه مديريت كنيم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *