د. آوریل 22nd, 2024

شهرک علوی برای اجرای نهضت ملی مسکن مناسب نیست

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به جنگ اوکراین اظهار داشت: در این جنگ موضع نظام مقدس جمهوری اسلامی مشخص است و معتقدیم جنگ اولین راه حل نیست و بر دیپلماسی تقدم ندارد.

وی اضافه کرد: آمریکا و کشورهای پیمان آتلانتیک شمالی به واسطه قبول عضویت کشورهای بلوک شرق تحریک کننده اصلی این جنگ بوده و تعمدی این مساله را بوجود آوردند این درحالی است که عضویت این کشورها خلاف تعهد آنان بود.

نمایده ولی فقیه در هرمزگان با تاکید بر اینکه جان و مال مردم اوکراین به مانند سایر انسان‌ها محترم است یادآور شد: برخی از غربگراها در خواستار حمایت از مردم اوکراین هستند درحالی که در خصوص مردم یمن و اشغال بخش هایی از سوریه توسط آمریکا و ترکیه سکوت کرده‌اند.

امام جمعه بندرعباس اضافه کرد: هم اکنون غربی‌ها تمام رسانه ها، مجموعه‌ها و دستگاه‌های خود را برای اوکراین پای کار آورده اند اما چرا این سازمان ها جنایتکار جنگی را در یمن فلسطین را نمی بینند و با این اقدامات هر روز خود را نسبت به گذشته مفتضح‌تر می‌کنند.

شهرک علوی برای اجرای نهضت ملی مسکن مناسب نیست

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه شهرک علوی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در نظر گرفته شده که حدود 40 تا 50 کیلومتر با بندرعباس فاصله دارد افزود: این شهرک سال‌هاست بدون استقبال و استفاده است و هیچ‌کس از آن در روزهای آغازین استقبال نکرد.

وی افزود: استانداری هرمزگان نیز با اجرای طرح در این شهرک مخالفت دارد و معتقدم هرمزگان استانی ساحلی است و اگر بنا بر احداث شهری جدید است با جایی در کنار ساحل در نظر گرفته شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده یادآور شد: انتظار می رود در خصوص مکان ساخت مسکن طرح ملی نهضت مسکن در بندرعباس تجدید نظر شود تا مشکل مردم و جوانان برطرف شود.

جوانان جهاد تبیین را  از امام حسین (ع) بیاموزند

وی همچنین ولادت سیدالشهدا (ع) را تبریک گفت و ادامه داد: این امام همام مصداق کامل جهاد تبیین و جهاد نفس با دشمنان است چرا که وی قبل از اینکه جهاد را روز عاشورا انجام دهد افکار عمومی را آگاه می‌کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان ضمن تبرک روز پاسدار و جانباز به پاسداران و جانبازان اظهار داشت: امام حسین علیه السلام پاسدار اسلام است و پاسداران باید پاسدار انقلاب اسلامی باشند.

وی افزود جانبازان هر روزی که صبوری می‌کنند اجر شهید را می‌برند و امروز علم‌هایی برای گم نکردن مسیر و هدف هستند و امروز رسالت شان بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *