د. آوریل 22nd, 2024

تغییر 7 بخشدار از سوی استاندار

تغییر 7 بخشدار از سوی استاندار

به گزارش جرون ،استاندار هرمزگان با صدور احکام جداگانه ای، بخشداران تخت و هرمز در شهرستان بندرعباس، جغین و بیکاه در شهرستان رودان، لیردف در شهرستان جاسک، شیبکوه و مرکزی شهرستان بندرلنگه را منصوب کرد.

به گزارش جرون ،و به نقل از ایرنا، بر اساس احکام صادر شده از سوی فریدون همتی استاندار هرمزگان، مصطفی فرهاد زاده به سمت بخشدار تخت و ادریس قریشی کولغانی به سمت بخشدار هرمز از توابع شهرستان بندرعباس، یعقوب شمس الدینی به سمت بخشدار جغین و احمد زاهدی به سمت بخشدار بیکاه از توابع شهرستان رودان، اسحاق رئیسی به سمت بخشدار لیردف از توابع شهرستان جاسک، حمید قسوریان به سمت بخشدار شیبکوه از توابع شهرستان بندرلنگه و فواد مرادزاده به سمت بخشدار مرکزی بندرلنگه منصوب شدند.

“مرادزاده” پیش از این بخشدار سابق شیبکوه، “قسوریان” حراست بندر لنگه و بخشدار اسبق جناح، “رییسی” کارشناس فرمانداری بشاگرد، “زاهدی” کارشناس عمران جزایر و بخشدار اسبق شیبکوه، “شمس الدینی” بخشدار پیشین تخت، “قریشی” شهردار ابوموسی و “فرهاد زاده” بخشدار پیشین جغین بوده اند.

شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان است و شهرستان های بندرلنگه در ۲۴۰ کیلومتری غرب، جاسک در ۳۰۰ کیلومتری و رودان در ۱۰۰ کیلومتری مرکز این استان واقع شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *