ج. آوریل 19th, 2024

بازدید نمایندگان مجلس از پالایشگاه نفت بندرعباس

به گزارش جرون ،سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی به‌همراه جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از جمله محمد آشوری و احمد مرادی از واحدهای جدید افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت پالایشگاه بندرعباس که موجب ارتقای کیفیت بنزین و نفت گاز  تولیدی بر اساس استاندارهای روز دنیا شد، بازدید کردند.

نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی هدف از این بازدید را بررسی اقدامات صورت گرفته در توسعه زیرساخت‌ها، دانش فنی و حجم سرمایه‌گذاری در ‌حوزه نفت و گاز عنوان کرد.

قاضی‌زاده هاشمی افزود:‌ با توجه به حجم پروژه‌های وزارت نفت در هرمزگان تلاش می‌شود پشتیبانی‌های لازم از سوی مجلس شورای اسلامی در قالب حمایت‌های ارزی و تسریع در تصویب قوانین لازم نیز صورت گیرد.

وی بیان داشت:‌ باید با توسعه زیرساختهای پالایشگاهی در راستای ایجاد ارزش افزوده برای محصولات به ویژه محصولاتی که بصورت خام یا نیمه خام صادر می‌شود،‌ حرکت کرد.

در ادامه این بازدید نامور مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس در نشستی با نمایندگان خانه ملت گزارشی از آخرین اقدامات این شرکت در راستای توسعه پالایشگاه به ویژه طرح ارتقای کیفیت محصولات سنگین،‌ طرح مدیریت گازهای مشعل و  اقدامات شرکت پالایش نفت بندرعباس در حوزه مسؤولیت‌های اجتماعی ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *