د. آوریل 22nd, 2024

این ترور عزم توسعه هسته‌ای ایران را دوچندان خواهد کرد

به گزارش جرون ،منصور آرامی با اشاره به ترور شهید فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، ریشه این دست از اقدامات تروریستی را جریان استکبار و بخصوص از ناحیه صهیونیست‌ها دانست و اظهار کرد: از زمان هسته‌ای شدن کشورمان تا به امروز شاهد دشمنی‌های مستمر آمریکا و اسرائیل غاصب در مسیر مسدودساختن این حرکت عظیم علمی و تکنولوژیکی هستیم.

وی عنوان داشت: عناد با پیشرفت عمومی ملت ایران در عرصه‌های مهم و راهبردی، دلیل اصلی طراحی ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان است و امروز نیز خون پاک و مطهر شهید دیگری، گواهی بر اصالت این راه و حقانیت ملت ایران بشمار می‌رود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، ابوموسی و بندرخمیر و حاجی‌آباد افزود: استکبار ایران اسلامی را در تضاد با منافع خویش می‌بیند و برخی مرتجعان منطقه‌ای نیز به احتمال زیاد در این جنایت امروز بر علیه یک نخبه تمام عیار و دانشمند هسته‌ای کشورمان دست دارند و آنچه امروز رخ داد بر علیه کلیت ملت ایران بود.

آرامی با تصریح بر این که در طول 42 ساله بعد از انقلاب اسلامی، شهدای زیادی به راه افتخار، عزت و اقتدار ایران تقدیم شده و شهید فخری‌زاده نیز یکی دیگر از نشانه‌های روشن حرکت ملت ایران است، خاطرنشان کرد: این ترور عزم توسعه  هسته‌ای ایران را دوچندان خواهد کرد و عاملان و مسببان این جنایت نیز در هر سطحی منتظر انتقام الهی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *