د. آوریل 22nd, 2024

انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره ایزوایکو

به گزارش جرون ،محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در احکامی سلمان ضربی، اسماعیل صادقی و محمود رضایی را در احکامی به عنوان اعضای هیأت مدیره مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران منصوب کرد.

همچنین در حکم دیگری سلمان ضربی به عنوان مدیرعامل این مجتمع (ایزوایکو) منصوب شد.

صالحی نیاز معاون وزیر صمت نیز در اظهاراتی عنوان داشت: ایدرو برنامه ارتقای مستمر تخصصی و حرفه‌ای ایزوایکو به‌عنوان بزرگترین سازنده و تعمیر کننده انواع شناورها و سازه‌های دریایی کشور را به جد در دستور کار دارد و در سیاست‌های وزارت صمت در دولت مردمی توجه مضاعفی برای توانمندسازی و حمایت‌های کارشناسانه از صنعت دریایی و تولیدکنندگان این حوزه معطوف شده است.

وی همچنین همچنین نقش کلیدی ایزوایکو برای رفع نیازهای کشور در زمینه تعمیرات، نوسازی و ساخت انواع شناور به ویژه در شرایط تحریم‌های غیرقانونی سال‌های اخیر و نیز داخلی‌سازی سازه‌های دریایی موردنیاز صنایع انرژی کشور را شاخصه توانمندی داخلی و ملی ارزیابی کرد و از اعضای جدید هیئت مدیره بزرگترین مجتمع کشتی سازی کشور خواست تا این مسیر را با شتاب و دقت بیش از پیش دنبال کنند.

سلمان ضربی مدیرعامل جدید ایزوایکو دارای دکترای صنایع دریایی از دانشگاه ملی کره جنوبی، مهندسی و کارشناسی ارشد مکانیک و کشتی سازی از دانشگاه صنعتی شریف دارد. وی همچنین مدیریت پروژه ساخت نخستین کشتی اقیانوس پیمای ایران و مدیریت پروژه ساخت بزرگترین نفتکش داخلی و مدیریت کشتی سازی صنایع دریایی ایران (صدرا) را نیز در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *