ج. آوریل 19th, 2024

امیدواری مدیرکل بنیاد مسکن از اتمام پروژه خالوقنبرتا ۶ ماه آینده

به گزارش جرون ،نوری زاده، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: کلیپی در فضای مجازی دست به دست می شد در خصوص مشکل مسکن استاد قنبر راستگو و درخواست داشتن سرپناهی برای ادامه زندگی نیز که نیاز به توضیحاتی دارد.

نوری زاده با اشاره به اینکه علی رغم جامعه هدف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جامعه روستایی است اما به خاطر خواسته استاد راستگو برای داشتن خانه در بندرعباس به دستور استاندار هرمزگان این موضوع را پیگیری کردیم، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زمینی به مساحت ۳۲۸ متر مربع که قراردادش هم به صورت رایگان در اختیار استاد راستگو قرار گرفت.

وی ادامه داد: پروانه ساخت این زمین هم به صورت رایگان توسط دهیاری نیز به صورت رایگان واگذار شد و واحد مسکونی اش تا فنداسیون به مرحله اجرا رسیده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه متأسفانه استاد راستگو رغبتی برای دریافت تسهیلات برای اتمام ساخت از خود نشان نداد، خاطرنشان کرد: مجددا استاندار هرمزگان دستور دادند از محل کمک خیرین و اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تسهیلات بلاعوض ظرف مدت ۶ ماه این پروژه به اتمام برسد.

وی اضافه کرد: همکاران در حال پیگیری موضوع هستند و امیدواریم با مراجعه و همکاری استاد راستگو این پروژه را در ۶ ماه آینده تکمیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *