ج. آوریل 19th, 2024

افزایش 6 برابری مصرف CNG در هرمزگان

فواد حمزوی روز یک‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان داشت: از این میزان مصرف، ۲ میلیارد و ۱۳۹ میلیون و ۶۹۲ هزار متر مکعب در بخش نیروگاه‌ها مصرف شده است که رشد ۱۵درصدی را نشان می‌دهد.

وی میزان مصرف گاز صنعتی در این مدت را یک میلیارد و ۸۹۲ هزار و ۵۵۴ هزار متر مکعب اعلام کرد که در مقایسه با ۶ ماهه سال گذشته در این بخش ۳ درصد کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان، میزان مصرف گاز در این استان در بخش خانگی را نیز ۲ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۷۹۸ متر معکب عنوان کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

حمزوی در بخش سی ان جی(CNG) نیز میزان مصرف را ۲۷ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۷۲ متر مکعب با رشد ۶ برابری نسبت به مدت مشابه نیمه سال گذشته اعلام کرد و افزود: بیش از یک میلیون و۱۷۳ هزار مترمعکب نیز در سایر بخش‌ها مصرف شده است.

وی در خصوص برنامه‌های شرکت گاز استان هرمزگان در زمینه گازرسانی به صنایع در سال جاری نیز گفت: گازرسانی به صنایع مستقر در شهر بندرعباس و شهرستان‌های حاجی آباد، رودان، پارسیان و بندرخمیر از برنامه‌های این شرکت در سال جاری است.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اضافه کرد: تا پایان دولت تدبیر وامید مجموع خطوط انتقال اجرا شده نیز به ۱۴۳ کیلومتر خواهد رسید و شاهد رشدی حدود سه برابری نسبت به مدت زمان قبل خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *