ج. آوریل 19th, 2024

ابلاغیه جدید پلیس هرمزگان جهت ترخیص موتورسیکلت های رسوبی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان از آغاز طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی توقیف شده در پارکینگ ها از ۱۷ آبان ماه خبرداد.

سرهنگ مجید صالح پور صبح امروز(۲۰ آبان ماه) در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اجرای ابلاغیه پلیس راهور ناجا و با هدف جلوگیری از ایجاد ضررو زیان به اموال عمومی، طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی با نگرش بر احقاق حق مردم از روز شنبه ۱۷ آبان ماه در سراسر استان آغاز شده است.

وی با اشاره به عدم ترخیص موتورسیکلت های با حجم موتور بیش از ۲۵۰ سی سی در این طرح ، افزود : مسئولیت احراز اسناد، هویت افراد و مالکیت وسایل نقلیه توقیفی برعهده دفاتر پلیس + ۱۰ بوده و هویت مالکیت ومراجعان قبل از مراجعه به پارکینگ یا اجرائیات و غیره توسط این دفاتر احراز می شود.

این مسئول انتظامی مبلغ هزینه وسایل نقلیه رسوبی در توقفگاه های درجه یک مرکز استان را ۳ هزار ریال و هزینه توقف پارکینگ های درجه ۲و ۳ سایر شهرستان ها به ترتیب ۳ هزار و ۱۸۰۰ ریال عنوان کرد.

سرهنگ صالح پور اظهار کرد: بر اساس این دستور العمل دفاتر پلیس + ۱۰ و واحدهای رسیدگی به اعتراضات ناشی از تخلفات رانندگی موظف شده اند در طول ۲ ماه اجرای طرح برای تسهیل و تسریع در روند ترخیص موتورسیکلت ها مدت زمان کاری خود را حداقل ۴ ساعت در روز اضافه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *